Witamy Was


Wyjątkowa willa do wynajęcia z 5 sypialniami w pobliżu kurortu Albena!

Niech żyje Las Vegas!

Та wspaniała willa będzie Waszym słonecznym pałacem. Jak możecie się spodziewać dysponuje wystarczającą przestrzenią - rozpościera się na powierzchni 450 m.kw. Już wchodząc do przestronnego atrium z klasycznymi kolumnami i bogato udekorowanymi schodami spokojnie możecie upuścić walizki na ziemię z wrażenia!
Willa Vegas dysponuje 5 sypialniami, wyposażonymi w łóżka jedno- i dwuosobowe, oferując 10 gościom maksymalne wygody. Każda sypialnia jest umeblowana w iście vegasowskim stylu, z własną łazienką i wyjściem na taras. Тrzy z nich posiadają również wyjście do ogromnej, słonecznej werandy, z której rozpościera się panoramiczny widok na Albenę.
Pokój dzienny na parterze to nie tylko pomieszczenie z tapczanami i stołami. Jest to prawdziwe miejsce wypoczynku, w którym znajduje się duży telewizor, niepowtarzalne oświetlenie i dekoracje, a także wnęka kuchenna typu funky. Ten pokój dzienny prowadzi do naprawdę niesamowitego ogrodu z basenem, w którym można spędzić przyjemnie cały dzień na powietrzu i całkiem możliwe, że ten ogród okaże się waszym ulubionym miejscem w całej willi.
Оparci na kamiennych ścianach tarasu, wpatrzeni w przestrzeń przed wami, zostaniecie zauroczeni błyszczącymi wodami basenu. Przestrzeń wokół basenu i odpowiednio zaaranżowany ogród zapewnią wam dużo miejsca do opalania. Nie ma nawet potrzeby podkreślania, że willa Vegas jest wyposażona we wszystko niezbędne do godziwego i wartościowego wypoczynku. Wystarczy wziąć ze sobą kostium plażowy, olejek do opalania i zostawić sprawy codzienne daleko za sobą. Spędźcie swoje wakacje w stylu Las Vegas!
Willa ta się znajduje we wsi Rogaczewo, w odległości około 25 km na północ od Warny, znana jest ze swej spokojnej lokalizacji i dobrego połączenia między Albeną i Kranewo – wystarczająco daleko od zgiełku kurortu i wystarczająco blisko plaż i życia nocnego kompleksu. Tylko pół godziny drogi samochodem dzieli was od lotniska w Warnie lub centrum tego miasta, znanego ze swych licznych możliwości modnego shoppingu w jednym z 4 centrów handlowych, ze spokojnych deptaków, przy których znajduje się wiele nowoczesnych kawiarni lub klubów nocnych znajdujących się wzdłuż alei przyplażowej - odpowiednie miejsce, aby uciec od czaru Willi Vegas.

Wspaniałe ulokowanie pieniędzy, którymi płacicie!

Czyż ta super luksusowa willa nie jest warta całego majątku? Właściwie nie! Bułgaria wciąż jeszcze jest destynacją niedocenianą, tak jak to było z Hiszpanią przed trzydziestu laty. Z tego też powodu otrzymacie dobrą lokatę swych pieniędzy. Willa Manager będzie do waszej dyspozycji w razie potrzeby, pomoże wam nawet w dniu przybycia na lotnisku w Warnie.
Wpłaćcie depozyt za rezerwację tej wyjątkowej willi, a resztę czasu, jaki wam zostanie do wyjazdu spokojnie możecie spędzić z uśmiechem na ustach myśląc o miejscu, w którym spędzicie wakacje.

Broszurę Willi Vegas można ściągnąć stąd.
Oferty specjalne
Zalecenia
Aktualne zdjęcia z budowy
Willa Vegas    Galeria    Ceny    Bulgaria    Kontakty